Kuvaus
Tekniset parametrit
Tietoja perämoottoreista
Tärkeimmät edut

Ympäristöystävällinen

Polttoainetehokas

Tasainen ja luotettava suorituskyky

Pidempi moottorin käyttöikä
Yritys
Calon Gloria
Olemme tehdasvetoinen{0}}kansainvälinen kauppayritys, jolla on itsenäiset valmistus- ja tutkimus- ja kehitysmahdollisuudet.

automatisoitu tuotantolinja
Käytämme täysin automatisoituja valmistusjärjestelmiä tehostaaksemme sekä tuotantoa että tuottavuutta. Tämä -moderni automaatio ei ainoastaan yksinkertaista toimintaamme, vaan myös takaa tuotteiden tasaisen laadun, nopeammat toimitusajat ja joustavuuden mukauttaa tuotantomääriä kysynnän mukaan.
Ammattitaitoinen teknikko
Teknikoillamme on laaja kokemus alalta, ja he ovat jatkuvasti sitoutuneet oppimiseen ja tutkimukseen. He päivittävät jatkuvasti ammattitaitoaan ja pysyvät ajan tasalla alan uusimmista teknologisista suuntauksista varmistaakseen, että tarjoamme asiakkaillemme edistyneimmät ratkaisut.


Laadukas-jälkipalvelu-
Tarjoamme nopean -myynnin jälkeisen vastauksen ja varmistamme, että tuotteisiisi liittyvät ongelmat ratkaistaan nopeasti ja tehokkaasti. Olipa kyseessä tuotteen asennus, käyttöopastus tai huolto ja korjaukset,-jälkimyyntitiimimme tarjoaa ammattimaista tukea ja palvelua.
Yrityksen filosofia
Yrityksemme filosofia on asiakas{0}}keskeinen, huippuosaamista innovaation kautta, rehellisyys perustana, jatkuva parantaminen ja sitoutuminen ympäristön kestävyyteen. Olemme omistautuneet tarjoamaan asiakkaillemme kilpailukykyisimpiä tuotteita teknologisen innovaation ja erinomaisen palvelun avulla ja edistämään samalla aktiivisesti ympäristöystävällistä ja kestävää kehitystä.

Näyttely





Ostajan esitys






Suositut Tagit: calon gloria 4-tahti 20 hv perämoottori, Kiina calon gloria 4-tahti 20 hv perämoottori valmistajat, toimittajat, tehdas
4-TAHTINEN 20HP PERÄMOOTTORI
| MALLI | F20 |
| Tyyppi | 4-tahti |
| Peräpeilin korkeus | 438mm (S) 565mm (P) |
| Ulottuvuus | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (P) |
| Kuiva paino | 53,8 kg (S) 55,8 kg (P) |
| Max. RPM-alue | 5000-6000 r/min |
| Max. Outpower | 14,7 kW |
| Tyhjäkäynnin kierroslukualue | 1050±50 r/min |
| Moottorin tyyppi | 2-syl. |
| Siirtyminen | 362 cc |
| Poraus x Isku | 63*58.1 |
| Sytytyksen ajoitus | CDI |
| Ohjausjärjestelmä | Ohjaimen ohjaus |
| Käynnistysjärjestelmä | Manuaalinen käynnistys |
| Vaihteen vaihto | F-N-R |
| Välityssuhde | 2.08(27/13) |
| Trim &Kallista | Manuaalinen |
| Polttoainesäiliön tilavuus | 24L |
| Potkuri | 9 1/4×11-J1 |
Seuraava
4-tahti perämoottoriLähetä kysely












